Potahový papír

Co bych rád koupil, sehnal, pořídil

Moderátoři: Jiří Doležel, Pavel Stráník

Odpovědět
VasekSal
Reakce: 0
Příspěvky: 9
Registrován: 19 říj 2014 16:06
Bydliště: Bobnice

Potahový papír

Příspěvek od VasekSal » 22 bře 2015 20:32

Zdravím Vás páni minimaketáři. Mám menší problém s nákupem potahového papíru,v mém blízkém okolí se žádný obchod nenachází a při nákupu přes internet si žádají ceny poštovného velice neúměrné ceně papíru. Tímto bych Vás chtěl poprosit jestli někdo má Tengujo kašmir a byl by ochoten prodat alespoň něco.Samozřejmostí je platba předem.Děkuji za případnou nabídku.
0

Uživatelský avatar
Jiří Doležel
Reakce: 93
Příspěvky: 714
Registrován: 26 črc 2012 11:29
Bydliště: Brno

Re: Potahový papír

Příspěvek od Jiří Doležel » 22 bře 2015 22:11

Zdravím, přiznám se že neznám nikoho z Tvé blízkosti, kdo by ti papír mohl nějak doručit. Zkus si o papír napsat do Ceiby, myslím, že se s nimi dá domluvit, aby ti pár archů složily do velké obálky. http://eshop.ceiba.cz/japonske-papiry-archy
0

Pavel Stráník
Reakce: 33
Příspěvky: 1179
Registrován: 28 pro 2009 22:46
Bydliště: Brno

Re: Potahový papír

Příspěvek od Pavel Stráník » 22 bře 2015 22:46

Ono je ale fakt nejlepší si do Ceiby zajet, prohlídnout si i jejich katalog se vzorky a koupit to přímo tam. Ale je to docela náročné, kdykoliv se tam stavím, třebas s přesnou představou co chci koupit, většinou u toho nezůstane a nakoupím toho víc - a některé ty druhy jsou docela drahé, jenže člověk se těžko omezuje....
0

VasekSal
Reakce: 0
Příspěvky: 9
Registrován: 19 říj 2014 16:06
Bydliště: Bobnice

Re: Potahový papír

Příspěvek od VasekSal » 23 bře 2015 08:21

No a je nějaký papír podobný vlastnostem kashmiru který by byl dostupnější ? Stará Boleslav není tak daleko ale když si spočítám benzín tak je hnedle lepší zaplatit 120 kč poštovné za papír který stojí arch 27 kč.
0

Robert Pajas
Reakce: 37
Příspěvky: 790
Registrován: 07 úno 2010 12:47
Bydliště: Praha

Re: Potahový papír

Příspěvek od Robert Pajas » 24 bře 2015 12:09

Mám dva dotazy:

1) měl jste někdo vedle sebe položené obě ty jedenáctky - Kashmir i Manillu? http://eshop.ceiba.cz/japonske-papiry-archy
Ta Manila by mohla být dle toho, jak mi to popisoval, přesně to, co používá Jiro - a ten má i bez křídování a bez podbarvování velmi dobrý výsledek, sytější než Kashmir: http://blogimg.goo.ne.jp/user_image/6b/ ... 884241.jpg

2) neznáte někdo váhu a možnosti sehnání cigaretového papíru? Napadlo mě při balení cigarety, že papírky jsou opravdu velmi syté a vypadají dost nevinně s ohledem na pnutí. Kde jen sehnat arch?


...

Poznámka k té Ceibě: Vašku, pokud vezmeš 10 Kashmirů 11, tak máš doma i s poštovným za 410 korun stoprocentní všestranně využitelný papír, za tu cenu nekoupím u Pecky ani Modelspan, takže: "neriešiť"...
0

VasekSal
Reakce: 0
Příspěvky: 9
Registrován: 19 říj 2014 16:06
Bydliště: Bobnice

Re: Potahový papír

Příspěvek od VasekSal » 24 bře 2015 20:50

Díky Roberte,asi mi stejně nic jiného nezbude.To ovšem znamená začít se letadlům věnovat daleko víc aby papír jen tak neležel a moje mě nenadávala k čemu že to vlastně mám :)
0

Odpovědět