Stránka 1 z 1

chyba v systému

Napsal: 30 čer 2011 15:00
od Pavel Stráník
Neobratnou manipulací jsem původní téma při přesouvání smazal, takže jen stručně shrnu oč šlo:

Lubomnír Koutný se rozhořčil že při psaní dlouhého příspěvku, které mu zabralo delší čas, byl z fóra nepozorovaně odhlášen a když chtěl příspěvek odeslat, fórum požadovalo opětovné přihlášení a na pokyn aktualizovat došlo ke ztrátě celého pracně sepsaného textu.

Prohlédl jsem nastavení fóra a funkce omezující dobu zadávání a úpravy příspěvku je VYPNUTA, čili čas není omezen. Osobně jsem k fóru přihlášen někdy i celý den a nějaké odhlášení jsem nezaznamenal. Ale je to jen síťový sotware a nikdo neví jak se v ten který okamžik zachová a co mu v kterou chvíli přišlo po síti za pokyn - navíc je to freeware .......

Takže doporučuji pokud se člověk chystá sesmolit něco delšího a náročnějšího, napsat si to v jakémkoliv textovém editoru (s možností průběžně ukládat - klasika) a hotovou věc sem pak nakopírovat. Pokud už se píše sem, tak lze doporučit sem tam celý rozepsaný text označit a dát CTRL+C a tím jej uložit do dočasné paměti počítače. No a když už k něčemu popisovanému dojde, je třeba zachovat chladnou hlavu a místo zběsilého odklikávání různých tlačítek dát v prohlížeči pokyn KROK ZPĚT, to NĚKDY může pomoci a vrátí předchozí zobrazenou stránku.

Re: chyba v systému

Napsal: 30 čer 2011 19:01
od Steve
Taky se mi to stalo..... :?
Ale jak jsem uváděl už dáááávno - mám zatrženo automatické přihlášení, ale přesto mě to automaticky po určté době odhlásí - dvě hodiny? Půlden? Nevím, nelze tady být stále, ale otevřené okno minimalizuji na lištu a později už jsem zase odhlášen.
Na jiných fórech se mi to nestává, a to i když je navštívím třeba po 14 dnech.
Už nevím, co mám ještě nastavit...

Re: chyba v systému

Napsal: 01 črc 2011 10:42
od JardaF
Já používám Google Chrome a i když mám zatrženo "přihlásit při příští návštěvě" - stejně se musím logovat vždycky znovu. Tím chci říct, že bohatý je strom života a nic nefunguje nikdy na 100%. ;)

Re: chyba v systému

Napsal: 14 dub 2013 18:06
od Steve
Mě to takto blbě funguje od počátku.
A věřím, že by to bylo tady živější, ale komu se chce kvůli nějaké poznámce přihlašovat?
Samozřejmě mám zatrženo automatické přihlášení a stejně mě to po půlduhé hodině až dvou odhlásí.
Změna prohlížeče nepomáhá, aktuálně mám IE9.