Stránka 1 z 1

Jak z diskuzního fóra

Napsal: 10 srp 2011 17:32
od discobolos
Nevím, jestli jen neumím hledat, nebo to ve fóru není zakomponováno, ale nevím, jak se z něj dostat na domovskou stránku http://www.minimakety.cz/.
Stejně tak občas ze sekce Reportáže se nedostanu do fóra (zobrazí to chybovou hlášku, naštěstí obsahuje odkaz na homepage).
Je tak třeba mít otevřena dvě okna, podle toho jestli chci být ve fóru, nebo na zbytku stránek.
D

Re: Jak z diskuzního fóra

Napsal: 13 srp 2011 08:31
od Pavel Stráník
Diskuzní fórum je freewarový produkt který co do funkčnosti nemá s vlastními www stránkami minimaket pranic společného, provázání je jen jednosměrné a to odkazem z www stránek na fórum. Zpět to nejde, to by to někdo musel do DF doprogrmovat a nemám sebemenší ponětí o tom že by k tomu mělo dojít.
Co se nefunkčnosti odkazů týká, přesně formulováno je to tak, že nefungují odkazy na přechod do DF z žádné z položek a podpoložek v podmenu KATEGORIE. Z hlavní položky Reportáže (čtvrtá odshora) to funguje. Je to nějaká chybička kterou budu avizovat ISimovi, snad se mu podaří s tím něco udělat.

Re: Jak z diskuzního fóra

Napsal: 29 srp 2011 16:16
od ISim
add link do fóra z podkategorií: chybička v konfiguraci, dosud si nikdo nevšimnul nebo neotevřel ústa. Opraveno, linky na DF fungují i z podkategorií

add link zpět: podívám se na to, někam to zkusím vmáčknout. Dám vědět.

ISim