Spuštění nového diskuzního fóra

Diskuze o tomto diskuzním fóru, o webu minimakety.cz a technicko-organizační připomínky obecně

Moderátoři: Jiří Doležel, Pavel Stráník

Pavel Stráník
Reakce: 33
Příspěvky: 1179
Registrován: 28 pro 2009 22:46
Bydliště: Brno

Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od Pavel Stráník » 18 led 2010 21:25

Vážení přátelé minimaketáři,

tímto bychom Vás rádi přivítali na novém DF vzniklém v líhni webu minimakety. Oproti dosavadnímu stavu je to kvalitativní pokrok co do formy, co do obsahu bude záležet hlavně na Vás. Struktura témat je na Vaše přání co nejjednodušší, pokud nastane potřeba změn, budou se průběžně realizovat. Kromě klasické diskuze očekáváme hlavně tolik poptávané fotoseriály ze stavby, to byl taky hlavní podnět ke změně - teď již vkládání fotek pro vlákna "krok po kroku" snad už nic nebrání. Až se vlákno logicky uzavře, bude "vytěženo" a umístěno na web do příslušné rubriky, aby v DF nadobro nezapadlo pod lavinou dalších témat.
Ale aby nebylo vše jen v růžových barvách, očekávejte výrazně restriktivnější postup při registraci. Nic nemáme proti avatarům, ale skutečná identita musí být lehce zjistitelná. Je nás pár, skoro všichni se více či méně pravidelně potkáváme, takže by v tom nemusel být problém. Ti, které osobně známe, samozřejmě bez problémů zaregistrujeme, ostatní musí počítat s nějakou tou výměnou mailů, kde se trochu představí a ujasní se co a jak.

Vaše redakce webu minimakety
0

Robert Pajas
Reakce: 37
Příspěvky: 790
Registrován: 07 úno 2010 12:47
Bydliště: Praha

Re: Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od Robert Pajas » 07 úno 2010 21:09

Díky, Feldo, Rujo a Isime - vypadá to slibně!
R.
0

discobolos
Reakce: 14
Příspěvky: 1466
Registrován: 09 úno 2010 19:20
Bydliště: Ostrava

Re: Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od discobolos » 10 úno 2010 08:40

I mně se nová podoba fóra líbí. Myslím že konečně budou uspokojeni všichni, kteří se potřebují podělit s ostatními o své dojmy.
Pánové díky.
0

Hugo
Reakce: 8
Příspěvky: 1498
Registrován: 05 úno 2010 12:34
Bydliště: Praha

Re: Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od Hugo » 10 úno 2010 17:41

discobolos píše: Myslím že konečně budou uspokojeni všichni, kteří se potřebují podělit s ostatními o své dojmy.
Já bych si Dušane přál, aby si tady lidi mohli prezentovat vzájemně svoje výtvory a reagovat na sebe, aniž by si o nich někdo myslel, že je to jejich potřeba, ale protože je to hodně motivující ke stavbě modelů, jako vzájemná inspirace.
PS: svoji potřebu uspokojování se, si saturuji na SFA - tam na sebe lidi přirozeně reagují :-) a člověk se tam taky hodně dozví

Jinak pánové díky za možnosti tohoto fóra. Martin
0

discobolos
Reakce: 14
Příspěvky: 1466
Registrován: 09 úno 2010 19:20
Bydliště: Ostrava

Re: Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od discobolos » 11 úno 2010 14:53

Martine, myslel jsem to v dobrém, vždyť mně znáš ....
0

Hugo
Reakce: 8
Příspěvky: 1498
Registrován: 05 úno 2010 12:34
Bydliště: Praha

Re: Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od Hugo » 11 úno 2010 16:20

Já vim :-). Jsem deformovanej mojí prací, tam slovo "potřeba" hned zavání, a o uspokojování nemluvě! Každej z nás přihlášených na tohle forum je trochu švihlej, tak ať to za to stojí :-). Berte mě s rezervou. M.
0

Steve
Reakce: 40
Příspěvky: 1226
Registrován: 11 úno 2010 20:18
Bydliště: Napajedla

Re: Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od Steve » 11 úno 2010 21:20

Díky. Tahle varianta je rozhodně přínosem ;)
0

lekvar
Reakce: 0
Příspěvky: 94
Registrován: 13 úno 2010 17:53
Bydliště: Klecany

Re: Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od lekvar » 16 úno 2010 21:47

Díky za aktiváciu Feldo.Super koncepcia fóra, už som sa s tým niekde stretol. Je to prehľadné, človek sa v tom ľahko zorientuje a nájde čo ho zaujíma.Určite zasluhuješ pochvalu.
0

Steve
Reakce: 40
Příspěvky: 1226
Registrován: 11 úno 2010 20:18
Bydliště: Napajedla

Re: Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od Steve » 17 úno 2010 18:01

Super koncepcia fóra, už som sa s tým niekde stretol.
Jojo, takto vypadá třeba Modelfórum. ;)
0

Pavel Stráník
Reakce: 33
Příspěvky: 1179
Registrován: 28 pro 2009 22:46
Bydliště: Brno

Re: Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od Pavel Stráník » 17 úno 2010 18:46

lekvar píše:Díky za aktiváciu Feldo.Super koncepcia fóra, už som sa s tým niekde stretol. Je to prehľadné, človek sa v tom ľahko zorientuje a nájde čo ho zaujíma.Určite zasluhuješ pochvalu.
Zas mě tak nechval, můj podíl je jen drobný, řekněme hybatelský. Opakovaně, dle hesla že kapka nepůsobí silou ale pravidelností, jsem tlačil na ISima že se DF musí změnit, až si uvědomil že jej bude stát méně úsilí toto DF spustit než odolávat mé dotěrnosti :lol: . No a protože to umí, tak to udělal a jistě měl dost dobrých důvodů proč zvolil tuto platformu, phpBB. S tou se lze potkat na řadě různých diskuzních fórech, je celkem běžné (co jsem viděl).
No a se strukturou témat jste mě taky tak trochu pomohli vy všichni, takže vlastně skoro každý má svou zásluhu :P
0

ruja
Reakce: 1
Příspěvky: 5
Registrován: 19 úno 2010 16:53
Bydliště: Brno

Re: Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od ruja » 19 úno 2010 17:02

Tak jsem se taky registroval do fora :-) Neveril bych Feldo ze ISima ukecas, ale zjevne se ti to podarilo. Je ale fakt ze strycek Google se na svoje groups zjevne uz vybodl a vylepsovat je nebude. Tak preji foru do budoucna co nejmene pokusu o naboreni.

Ruja
0

Steve
Reakce: 40
Příspěvky: 1226
Registrován: 11 úno 2010 20:18
Bydliště: Napajedla

Re: Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od Steve » 20 úno 2010 13:20

Měl bych tři dotazy:
1) Když se přihlásím a zatrhnu "přihlásit automaticky při další návštěvě", stejně se musím přihlásit znovu. Jde to nějak změnit?
2) Třeba dnes dopoledne jsem se přihlásil a když jsem se chtěl teď podívat, musel jsem se přihlásit znovu, ačkoliv jsem se neodhlašoval a stránky jsem měl na liště. Zřejmě jsem byl odhlášen. Proč?
3) Lze do profilu vložit nějaké poznámky, charakteristiku a pod? Konkrétně mám na mysli e-mail.
Díky za odpovědi. ;)
0

Odpovědět