Spuštění nového diskuzního fóra

Diskuze o tomto diskuzním fóru, o webu minimakety.cz a technicko-organizační připomínky obecně

Moderátoři: Jiří Doležel, Pavel Stráník

Pavel Stráník
Reakce: 33
Příspěvky: 1179
Registrován: 28 pro 2009 22:46
Bydliště: Brno

Re: Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od Pavel Stráník » 20 úno 2010 22:51

S tím přihlašováním nevím, taky mi to nefunguje automaticky (FF). Ale netrápí mě to, mám nastaveno automatické vyplňování hesel, tak jen kliknu na PŘIHLÁSIT
Ten mail najdeš třeba tak, že po přihlášení vpravo nahoře je položka ČLENOVÉ, z ní se ti zobrazí seznam registrovaných uživatelů a když si u toho kterého rozklikneš jeho uživatelské jméno, tak v jeho profilu vlevo pod místem pro vložení avataru je POSLAT EMAIL a když na to klikneš pravým tlačítkem tak ve vlastnostech ten mail máš. Je to poněkud krkolomné, pátrejte, třeba najdete jednodušší cestu jak se mailu dostat.
0

Steve
Reakce: 40
Příspěvky: 1226
Registrován: 11 úno 2010 20:18
Bydliště: Napajedla

Re: Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od Steve » 20 úno 2010 23:36

Díky, zkouším, ale....
Když kliknu na svoje nebo třeba na tvoje jméno v seznamu, vlevo dole nic není.....
Asi dělám něco špatně.....?
0

Pavel Stráník
Reakce: 33
Příspěvky: 1179
Registrován: 28 pro 2009 22:46
Bydliště: Brno

Re: Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od Pavel Stráník » 21 úno 2010 11:48

A na tuto obrazovku se podle předchozího popisu nedostaneš?
Přílohy
aa.jpg
aa.jpg (53.21 KiB) Zobrazeno 9845 x
0

Steve
Reakce: 40
Příspěvky: 1226
Registrován: 11 úno 2010 20:18
Bydliště: Napajedla

Re: Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od Steve » 21 úno 2010 12:12

Na tu obrazovku se dostanu, ale pole je prázdné. "Kontakt Felda" tam je, ale pak už nic, žádná "e-mailová adresa" tam není.
Třeba mám něco zakázané...
Včera v noci jsem zůstal přihlášený, ráno jsem se musel přihlásit znovu a teď zase. Včera taky několikrát, i když jsem stránku jen stáhnul na lištu.....
Nechci prudit, jen mě zajímá, kde je problém. ;)
0

discobolos
Reakce: 14
Příspěvky: 1466
Registrován: 09 úno 2010 19:20
Bydliště: Ostrava

Re: Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od discobolos » 22 úno 2010 13:22

Zkusil jsem to i ja a musim potvrdit, ze se pouze otevre okno pro napsani zpravy a mailova adresa zustane skryta. Nabidka se totiz jmenuje "Poslat soukromou zprávu".
D
0

Steve
Reakce: 40
Příspěvky: 1226
Registrován: 11 úno 2010 20:18
Bydliště: Napajedla

Re: Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od Steve » 22 úno 2010 17:33

I to je plus ;)
Předtím jsem tam měl úplně prázdné pole, teď je to jak píšeš i u mě. ;)
V podstatě e-mail ani nepotřebuju, pokud lze poslat soukromou zprávu, která by ostatní jen obtěžovala. 8-)
0

Pavel Stráník
Reakce: 33
Příspěvky: 1179
Registrován: 28 pro 2009 22:46
Bydliště: Brno

Re: Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od Pavel Stráník » 22 úno 2010 21:30

Dnes jsem strávil hodnou část dopoledne bádáním kde bych nastavil aby se tam ten mail zobrazoval i normálním uživatelům, a jediné co jsem vyzkoumal jsou právě ty soukromé zprávy. Má to ale háček, možnost poslat SZ mají jen uživatelé řekl bych vyšší bonity :P , asi ti co jsou na fóru déle nebo vyplodili nějaké ty příspěvky. Někde jsem to zahlédl v nastavení ale už nevím kde, je to složité jak lokomotiva a ještě tu strukturu a logiku konfiguračních menu nemám strávenou. Takže jsem zatím povolil ty SZ, třeba někdy přijdu i na to jak Vám tam nechat zobrazit i ty maily, a pokud ne tak už mám v hlavě náhradní způsob jak je tam dostat. Takže mi dejte trochu času na pátrání a pokud na to do týdne nepřijdu tak zvolím ten náhradní způsob. Ale můžete si být jisti že ty maily se vám tam tak jako tak časem objeví.
Ohledně toho automatického přihlašování jsem ale poněkud skeptický, na tuto volbu jsem nikde při bloudění konfigurací fóra nenarazil ani vzdáleně.
0

Steve
Reakce: 40
Příspěvky: 1226
Registrován: 11 úno 2010 20:18
Bydliště: Napajedla

Re: Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od Steve » 22 úno 2010 22:30

Výborné, ty teda nezahálíš ;)
Ikona "SZ" stačí, pak mail není až tak nutný. Případně se pořeší mezi uživateli právě tou SZ. 8-)
Co se týká přihlašování, aniž bych se včera odhlásil, přihlašoval jsem se pětkrát.... :cry:
Dnes poprvé okolo páté a pak v sedm znovu.
Zřejmě je někde nastavena doba "nečinnosti", snad dvě hodiny...
Na MH fóru je to 1 měsíc.
No, co se dá dělat ;) není to zas tak hrozné, ostatní výhody nového fóra to bezpečně převálcují. ;)
Díky.
0

Pavel Stráník
Reakce: 33
Příspěvky: 1179
Registrován: 28 pro 2009 22:46
Bydliště: Brno

Re: Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od Pavel Stráník » 22 úno 2010 22:43

Když se podíváš do FAQ, tak tam mimo jiné najdeš toto:

Proč jsem automaticky odhlášen?
Pokud nezaškrtnete tlačítko Přihlásit automaticky při příští návštěvě, budete přihlášeni jen po dobu práce na fóru. Toto má zabránit zneužití vašeho účtu někým jiným. Abyste zůstali přihlášeni, zaškrtněte toto políčko, když se přihlašujete. Toto ovšem nedoporučujeme, když se přihlašujete z veřejného počítače, např. v knihovně, internetové kavárně, univerzitě atd.

Ale nevím zda to bude skutečně řešit ten problém co uvádíš, ač by mělo.
0

Steve
Reakce: 40
Příspěvky: 1226
Registrován: 11 úno 2010 20:18
Bydliště: Napajedla

Re: Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od Steve » 22 úno 2010 22:53

Neřeší, to dělám pokaždé, když se znovu přihlašuju. Ale ňák to nefunguje.
;)
Ještě mě napadlo, jestli není viníkem můj IE8, nějak mě poslední dobu zlobí.....
Vyzkoušíme, prozkoumáme, uvidíme... ;)
0

Pavel Stráník
Reakce: 33
Příspěvky: 1179
Registrován: 28 pro 2009 22:46
Bydliště: Brno

Re: Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od Pavel Stráník » 11 bře 2010 17:23

Před nějakým časem jsem sliboval že umožním zobrazení vašich mailů v profilu. Sice jsem vymyslel jak to provést, ale po konzultaci s Isimem k tomu nedojde. Důvodem je, jak jsem byl poučen, riziko, že by nějaký robot snadno tyto maily vybagroval a pak vás třeba zasypával spamem. Takže se smiřte s tím že tam vaše maily nebudou, ale protože jsem spustil soukromé zprávy, můžete navzájem soukromě komunikovat jejich prostřednictvím a klidně si i jejich prostřednictvím na sebe mailový kontakt sdělit.
0

Robert Pajas
Reakce: 37
Příspěvky: 790
Registrován: 07 úno 2010 12:47
Bydliště: Praha

Re: Spuštění nového diskuzního fóra

Příspěvek od Robert Pajas » 15 bře 2010 11:06

Feldo,
co znamená to video ("foto a video") v podtitulku sekce modely?
0
Naposledy upravil(a) Robert Pajas dne 15 bře 2010 11:19, celkem upraveno 2 x.

Odpovědět