Zobrazování novinek

Diskuze o tomto diskuzním fóru, o webu minimakety.cz a technicko-organizační připomínky obecně

Moderátoři: Jiří Doležel, Pavel Stráník

Odpovědět
Robert Pajas
Reakce: 37
Příspěvky: 790
Registrován: 07 úno 2010 12:47
Bydliště: Praha

Zobrazování novinek

Příspěvek od Robert Pajas » 15 dub 2014 16:52

Při takovém fofru příspěvků, které se rozproudí u jistých témat, se stává zobrazení aktuálních novinek velmi nepřehledné - tedy alespoň příliš proměnlivé. Navrhuji se vrátit ke staršímu systému, kdy každé téma bylo v novinkách zastoupeno nejvýše jednou. Jaký je Tvůj názor , Feldo?
0

discobolos
Reakce: 14
Příspěvky: 1466
Registrován: 09 úno 2010 19:20
Bydliště: Ostrava

Re: Zobrazování novinek

Příspěvek od discobolos » 15 dub 2014 19:49

I já se připojuji k Robertovi s touto prosbou. Myslel jsem si, že je to jen chyba mého prohlížeče.
Evidentně ne :( .
Předem díky
Dušan
0

Pavel Stráník
Reakce: 33
Příspěvky: 1179
Registrován: 28 pro 2009 22:46
Bydliště: Brno

Re: Zobrazování novinek

Příspěvek od Pavel Stráník » 15 dub 2014 23:17

Jestli je touto připomínkou míněno zobrazování novinek z diskuze v pravém panelu www stránek, tak nemám povědomí o provedené změně, leda že by Ivan něco poopravil a jak vidno se vám to nelíbí. Tak jsem mu poslal odkaz na toto vlákno, uvidíme ....
0

Steve
Reakce: 40
Příspěvky: 1226
Registrován: 11 úno 2010 20:18
Bydliště: Napajedla

Re: Zobrazování novinek

Příspěvek od Steve » 16 dub 2014 00:08

Jj, už to trvá nějaký pátek a souhlasím s Robertem - je to fakt daleko méně přehledné než předtím.
A navíc - nový příspěvek to ukáže až s velkým zpožděním. I tento můj se tam objeví až za půl hodiny, ne-li později.....

A stále trvá problém s neustálou nutností se přihlašovat po cca dvou? hodinách nečinnosti :roll:
To jistě přispívá i s velmi slabou "hustotou" příspěvků. Párkrát jsem se na něco drobného chtěl přeptat, ale kvůli neustálé nutnosti se přihlašovat jsem to nechal být...
Navíc - jedu z noťasu a dřív si mě pamatoval i po delší době (používal jsem jej jen vyjímečně). A poslední dny jsem musel vyštrachat heslo, nepamatuje si ho.
Podotýkám, že okénko "Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě" mám zatrženo, stačí se odhlásit a při dalším přihlášení (třeba jen po chvíli) si opět nic nepamatuje, jen nick, ale bez hesla a okénko je opět "čisté"... :)
Na jiných diskuzích to chce heslo cca jednou za měsíc (MH) nebo vůbec a přihlásí mě automaticky i po měsících....
0

Uživatelský avatar
ISim
Reakce: 1
Příspěvky: 8
Registrován: 28 pro 2009 16:09

Re: Zobrazování novinek

Příspěvek od ISim » 16 dub 2014 10:02

Ahoj chlapi,

předpokládám, že změny, které vám způsobily nepříjemnosti souvisí s posledním upgrade fóra, které jsem dělal. Fakt, že tento upgrade jsem provedl na konci října 2013 a vy si stěžujete až teď, potvrzuje, že minimaketáři mají nadprůměrnou trpělivost :D

ad expirace: prošel jsem nastavení a zkusil povypínat co šlo. Uvidíme, co to udělá. Napište mi to pak sem.

ad novinky ve fóru na hlavní stránce: opět v nové verzi jsou jinak udělané atom feedy a nevšiml jsem si toho. Překonfiguroval jsem BBforum a přenastavil simplepie knihovnu snad do podoby, která se vám líbila - tj. vždy nejnovější post z každého topicu. Pokud jde o prodlení mezi příspěvkem a zobrazení - je tam cache, zvětšil jsem frekvenci obnovování cache na 5 minut - ale tady musím říct, že takto se to chovalo i v původní verzi a nesouvisí to s upgrade.

Tož zatím tak, zkuste, napište.

I.
0

Robert Pajas
Reakce: 37
Příspěvky: 790
Registrován: 07 úno 2010 12:47
Bydliště: Praha

Re: Zobrazování novinek

Příspěvek od Robert Pajas » 16 dub 2014 16:02

Hmmmm, tomu říkám rychlá reakce, Isime, díky!!
0

Steve
Reakce: 40
Příspěvky: 1226
Registrován: 11 úno 2010 20:18
Bydliště: Napajedla

Re: Zobrazování novinek

Příspěvek od Steve » 16 dub 2014 19:55

Přihlašování stále postaru... :( - tedy nepamatuje si nic...
No co už...
Ale za tu titulní stranu moc dík! ;)
0

Robert Pajas
Reakce: 37
Příspěvky: 790
Registrován: 07 úno 2010 12:47
Bydliště: Praha

Re: Zobrazování novinek

Příspěvek od Robert Pajas » 16 dub 2014 21:32

Přihlašuju se asi ze čtyř, pěti PC - nikde nevisí furt, ale stačí napsat "r" a "obert pajas" + heslo už mi to napíše samo - všude.
Máš Steeve nastavené moc vysoké "soukromí", cookies a tak. Jen pro info: většinou nestačí něco povypínat, chce to reinstal prohlížeče, nevim proč, ale je to tak.
0

Steve
Reakce: 40
Příspěvky: 1226
Registrován: 11 úno 2010 20:18
Bydliště: Napajedla

Re: Zobrazování novinek

Příspěvek od Steve » 16 dub 2014 22:14

Tak asi je to možné.....
Ale dřív si to pamatovalo, tedy přesněji - nick nabídne vždycky, heslo dřív nabídlo, teď už ne a zaškrtnutí "vždy přihlásit" nefungovalo nikdy.
S PC jsem nic nedělal, nešlo mi to ani na stolním, ani tady na ntb.
Na jiných fórech to funguje - stejný typ (phpBB) i jiné - třeba mojehobby.
Ale kdo ví, třeba to zrušila nějaká aktualizace něčeho, mám tu Jehovisty 32 a na stolním 64, nejspíš může zlobit IE - ale ze zvyku.... ;)
Tak nic, holt se budu muset přihlašovat nebo číst anonymně jako doteď ;) ...nebo zkusím Lišku a nebo ten lesklý kov ;)
Jsou na světě horší věci :lol:
Díky ;)
0

Robert Pajas
Reakce: 37
Příspěvky: 790
Registrován: 07 úno 2010 12:47
Bydliště: Praha

Re: Zobrazování novinek

Příspěvek od Robert Pajas » 17 dub 2014 00:01

Liška dobrá...
0

Uživatelský avatar
ISim
Reakce: 1
Příspěvky: 8
Registrován: 28 pro 2009 16:09

Re: Zobrazování novinek

Příspěvek od ISim » 22 dub 2014 08:59

@Steve: taky bych to tak viděl na nastavení v prohlížeči. Možná jsi někdy odkliknul "nikdy nepamatovat pro tento server" nebo podobnou volbu a on to teď nevyplňuje. Zkoušel jsem to u sebe v Safari a jméno i heslo mi ochotně předvyplní.

@all: co ta expirace při psaní příspěvků a odhlašování - zlepšilo se to?

I.
0

Robert Pajas
Reakce: 37
Příspěvky: 790
Registrován: 07 úno 2010 12:47
Bydliště: Praha

Re: Zobrazování novinek

Příspěvek od Robert Pajas » 23 dub 2014 20:27

zlepšilo
*
a změnil se font celých stránek na ošklivější - nebo se mi to jen zdá?
0

Odpovědět