Drncův memoriál 2012

Diskuze k minimaketářským soutěžím, setkáním a akcím

Moderátoři: Jiří Doležel, Pavel Stráník

Lubomir Koutny
Reakce: 31
Příspěvky: 2402
Registrován: 04 pro 2010 17:44
Bydliště: Brno

Re: Drncův memoriál 2012

Příspěvek od Lubomir Koutny » 19 zář 2012 18:56

Ondro, považuji tě za slušného člověka, proto mně udivuje tvoje reakce na to, co jsem napsal :
"Ano, nezúčastněný kibic nemohl postřehnout, že moje maličkost jasně řekla, že soutěží lidé a ne modely, takže mi patří druhé místo a třetí je Krucký, ten také dostal příslušnou cenu. Na druhé straně je pravda, že ve výsledkovce chybí 5 minimaket (soutěžící neodevzdali karty) a výsledkovka je udělaná podle pořadí modelů, to jsou menší skvrny na jinak nádherné soutěži."
A ty na to reaguješ :
"Jelikoz se me tato diskuse take trochu tyka, dovolim si reakci. V zadnem prispevku nebyla rec o panu
Koutnem a tudiz nevim proc reaguje na kritiku poradatelu. Byl jsem jmenovam jako 4. V poradi a toto umisteni bylo take potvrzeno vysledkovkou a absenci diplomu. Dle vseho, tedy poradatel vyhlasuje poradi dle modelu a ne dle modelaru jak tvrdi pan Koutny. Vsem na stupnich vitezu diplomy preji a dodatecne gratuluji."
Ondrakrucoun

Snad jsi již konečně zjistil, že pan Koutný nic takového netvrdil a cenu za třetí místo nechal pořadateli s tím, že patří třetímu v pořadí tedy tobě ! To je vše, co jsem v dané situaci mohl udělat. K dalšímu tvému příspěvku se nebudu vyjadřovat, také jsem párkrát přišel o nejlepší svůj model a vím, co to s člověkem udělá.

Těm co lpějí na liteře pravidel pak mohu říci, že nikomu nikdo nebránil, aby dal oficiální protest, jistě by musel být uznán a vše by hned na místě muselo být dáno do pořádku. Odpadlo by toto naprosto zbytečné dohadování.

Pak je zde pár příspěvků, zváště zajímavý je ten od Martina. Ano, ta propiska jistě mohla být i barevná, mohly být i jiné mnohem zajímavější ceny. Ovšem to by páni soutěžící museli mít v sobě trochu slušnosti a přihlásit se. Pořadatel měl ještě v neděli ráno pouhé 3 přihlášky, o tom jsi jaksi Martine zapoměl uvažovat.
Jinak mi Tom před hodinou volal, že on končí s nějakou organizací soutěží, že to udělá jako hoši z Prahy, bude jen soutěžit a hezky v klidu si zalétá. Jen nevím kde ? Těch, co by organizovali soutěže dvacetinek jaksi moc není. Možná se mýlím a hoši z Prahy zorganizují hezkou soutěž, která se bude všem líbit a do níž nebude vrtat ani nezúčastněný kibic.
0

Hugo
Reakce: 8
Příspěvky: 1498
Registrován: 05 úno 2010 12:34
Bydliště: Praha

Re: Drncův memoriál 2012

Příspěvek od Hugo » 19 zář 2012 21:28

Můj příspěvek byl veden v duchu absurdity celého tohoto vlákna. Je to samozřejmě trapné, ale nakonec si říkám, je to celé dobře, viníci byli odhaleni. Martin
0

discobolos
Reakce: 14
Příspěvky: 1466
Registrován: 09 úno 2010 19:20
Bydliště: Ostrava

Re: Drncův memoriál 2012

Příspěvek od discobolos » 19 zář 2012 21:48

Luboši v mnohém máš sice pravdu, ale mnohé jsi poněkud "upravil".
Dost mně překvapil tón tvého mailu Tomáši Heinlovi, ve kterém už jaksi zaséváš pocit ukřivděnosti pořadatele, že si někdo dovolil oprávněně si stěžovat.
Všichni postižení chybou se vyjadřovali celkem "mírumilovně" (tedy Ondra a jeho dobrý kamarád Míša Vosika - nelétající stěžovatel). Prostě jen chtěli vědět, jestli chápou pravidla správně.
To, co z toho pak vyvrbilo je bohužel smutným pravidlem tohoto fóra.
Rýpne si jeden, druhý si to nenechá líbit a rýpne si zase on, a tak se to stupňuje.
Skoro mi to opravdu připomíná mateřskou školku: "tys mi šlápl na bábovičku, já ti rozšlápnu dvě ..."
Výsledkem je, že jeden ze tří současných pořadatelů prohlásil že končí.

Je mi z toho smutno, že se nás pár minimaketářů permanentně hádá.

Howk, domluvil jsem.
Dušan Garba
MK Fryčovice
0

Lubomir Koutny
Reakce: 31
Příspěvky: 2402
Registrován: 04 pro 2010 17:44
Bydliště: Brno

Re: Drncův memoriál 2012

Příspěvek od Lubomir Koutny » 19 zář 2012 22:08

Dušane, nyní v klidu uznávám, že ta poslední věta mého mailu pro Tomáše byla zbytečná. Na druhé straně ti co na DM nebyli, ti nemohou posoudit v jakém stresu Tom sám celou soutěž připravoval, vypadli mu tradiční pomocníci a ani ti, co nelétali mu nepomohli, ano výsledkovka je špatná to ví snad každý, ale při vyhlášení výsledků všichni mlčeli. Pouze moje maličkost tam řekla, že mi patří pouze cena za druhé místo a za třetí Kruckému. A nyní jsou zde všichni náramní chytráci.
Jinak to byla parádní soutěž a nebýt urejpaných nezúčastněných kibiců, tak bychom na ni mohli takto vzpomínat. Možná to právě díky těmto expertům byl poslední DM, bez šance na pokračování...
0

krucoun
Reakce: 0
Příspěvky: 130
Registrován: 05 úno 2010 14:52
Bydliště: Libochovice

Re: Drncův memoriál 2012

Příspěvek od krucoun » 19 zář 2012 22:34

Pane Koutný,
celou tuto diskusi jsem nevyvolal a nebylo mým úmyslem se tu s někým handrkovat. Reagoval jsem pouze na Vaše slova, že 3. místo patří Kruckému. Ještě jednou opakuji, že na třetím místu nebazíruji a o žádný diplom již nestojím! Ovšem na vyhlášení zaznělo při vyhlašování 2. a 3. místa vaše jméno a pokud by to bylo myšlené pouze jako konstatování pořadí modelů a třetí bych byl skutečně já, pak bych obdržel ten již mnohokráte zmiňovaný diplom. To jestli cena kterou jsem obdržel měla patřit třetímu nebo desátému v pořadí skutečně nepoznám as ani nemám potřebu to rozlišovat, protože hodnotu rozdávaných cen neposuzuji.
Neřešme to již zde prosím a nezahlcujme DF žabomyší válkou o blbost!
JInak doufám, že pan Heinl ještě pořádání zváží a příští rok soutěž bude a já se jí velmi rád zúčastním.
Ondra
0

Hugo
Reakce: 8
Příspěvky: 1498
Registrován: 05 úno 2010 12:34
Bydliště: Praha

Re: Drncův memoriál 2012

Příspěvek od Hugo » 23 zář 2012 11:16

Přílohy
J. Merta a Jungmann.jpg
J. Merta a Jungmann.jpg (167.18 KiB) Zobrazeno 5334 x
Honza a PO-2.jpg
Honza a PO-2.jpg (134.51 KiB) Zobrazeno 5334 x
Felda a Tipsy.jpg
Felda a Tipsy.jpg (193.92 KiB) Zobrazeno 5334 x
0

Lubomir Koutny
Reakce: 31
Příspěvky: 2402
Registrován: 04 pro 2010 17:44
Bydliště: Brno

Re: Drncův memoriál 2012

Příspěvek od Lubomir Koutny » 24 zář 2012 21:45

Krásné fotky a parádní video. Ano, obě videa dokumentují tu úžasnou atmosféru a skvělé lety v nádhermém počasí DM. Podobné to mohlo být i v Trnávce, stačilo akceptovat můj návrh na posun termínu o den na neděli. I týden před soutěží, kdy na windguru bylo jasné, že v sobotu nebude počasí stát za nic, tak se to dalo přehodit - zde na DF napsat : "Trnávka se přesouvá na neděli" a místo totálně zničeného D.H. Motha jsme mohli sledovat další jeho krásné lety.... Místo toho, aby se přiznalo, že to bylo chybné rozhodnutí, tak "Demokratická většina" trumfuje další hloupostí a odmítne prohození programu v Trnávce (mohlo se odlétat ráno ještě za slabšího větru)!
0

shark
Reakce: 4
Příspěvky: 708
Registrován: 20 úno 2010 20:39
Bydliště: Odolená Voda

Re: Drncův memoriál 2012

Příspěvek od shark » 24 zář 2012 23:00

Navrhuji založit pro Luboše samostatné téma ,,Jak jsem to říkal a demokratická většina rozhodla jinak" ať se tím nezanášejí ostatní témata, ve kterých by si nezúčastněný čtenář rád přečetl něco zajímavého o modelech a průběhu nejrůznějších akcí !! :lol: :lol: tedy vlastně ne, ono už to ani není k smíchu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
0

Pavel Stráník
Reakce: 33
Příspěvky: 1181
Registrován: 28 pro 2009 22:46
Bydliště: Brno

Re: Drncův memoriál 2012

Příspěvek od Pavel Stráník » 31 led 2013 21:25

Tak už je webu i moje reportáž z Drncova memoriálu 2012 (http://www.minimakety.cz/dvacetinky/rep ... /index.php), nedělám si iluze o její dodatečné potřebnosti když vše už bylo řečeno, napsáno i vystaveno, ale přece jen ....., kdyby tak jen z archivních důvodů.
0

discobolos
Reakce: 14
Příspěvky: 1466
Registrován: 09 úno 2010 19:20
Bydliště: Ostrava

Re: Drncův memoriál 2012

Příspěvek od discobolos » 01 úno 2013 00:24

Sice pozdě, ale přece.
Pro nás neúčastníky, kteří nechtěli kvůli tomu kupovat Model Hobby Magazín, určitě příjemné a poučné počtení. Navíc i početná fotodokumnetace.
Díky.
D
0

Odpovědět