Trnávka 2012

Diskuze k minimaketářským soutěžím, setkáním a akcím

Moderátoři: Jiří Doležel, Pavel Stráník

Lubomir Koutny
Reakce: 31
Příspěvky: 2402
Registrován: 04 pro 2010 17:44
Bydliště: Brno

Re: RC minimakety v Trnávce 2012

Příspěvek od Lubomir Koutny » 17 zář 2012 12:33

Hoši sledujete předpověď počasí ? Ve středu se to posere, bude pršet a bude zima. V sobotu prý se to začne lepšit, ale asi bude foukat. Teprve v neděli, nebo až v pondělí se má oteplit ! Marně jsem prosil pořadatele o přesun na neděli, aby nebyla kolize termínů s MČRM..... Ještě je šance, že se ta Hnosová mýlí.
0

discobolos
Reakce: 14
Příspěvky: 1466
Registrován: 09 úno 2010 19:20
Bydliště: Ostrava

Re: RC minimakety v Trnávce 2012

Příspěvek od discobolos » 17 zář 2012 20:04

Luboši, ty jsi už před měsícem veděl, jak bude? :o
Tak to si rovnou založ meteostanici a dodávej informace všem televizím. Budeš mít přilepšení k důchodu.

Já jen reagoval na anketu.
D
0

Lubomir Koutny
Reakce: 31
Příspěvky: 2402
Registrován: 04 pro 2010 17:44
Bydliště: Brno

Re: RC minimakety v Trnávce 2012

Příspěvek od Lubomir Koutny » 17 zář 2012 21:47

Dušane, to ti beru. Vůle lidu, Vůle Boží. Snad alespoň nebude foukat. Pravda je, že dvakrát jsi mi vyhověl a vaši soutěž posunul, aby nekolidovala s Mistrovstvím ČR mládeže. A také je pravda, že jsi na tom neprodělal, vždy bylo nádherné počasí...Doufám, že přijedeme v silné sestavě s Pavlem, Jirka Doležel, Petr Mikulášek a moje maličkost. Pavel mi to však dosud nepotvrdil, já nemám dálniční známku. Pokud by nás Pavel nebral, ještě je možnost jet již v pátek odpoledne a přespat v nějakém levnějším ubytování poblíž Trnávky, byl bych vděčný za tvůj tip. Možná by to bylo zajímavé i pro další účastníky, pokud by došlo na to, že se létat bude muset až v neděli (což myslím již někdo zde ventiloval).
0

Pavel Stráník
Reakce: 33
Příspěvky: 1179
Registrován: 28 pro 2009 22:46
Bydliště: Brno

Re: RC minimakety v Trnávce 2012

Příspěvek od Pavel Stráník » 18 zář 2012 08:35

Podle téhle předpovědi http://www.yr.no/sted/Tsjekkia/Annet/Mo ... arsel.html, která mi z vlastního sledování vychází jako docela přesná, vychází neděle na rozdíl od soboty nejen jako nedeštivá ale i jako bezvětrná, takřka ideální. Ale v průběhu posledních pár dní se to celé drobátko mění, ještě včera předvídali na sobotu vítr 6m/s, teď už jen 4m/s, tak uvidíme.
Dušana samozřejmě chápu, je jasné že se nedá na daný termín půlroku dopředu určit jak bude, ale právě ta dvoudenní akce by to docela eliminovala. No nic, musíš Dušane na stavbě té chaty intenzivněji zapracovat abychom napřesrok měli kam hlavu ze soboty na neděli schýlit :D
0

discobolos
Reakce: 14
Příspěvky: 1466
Registrován: 09 úno 2010 19:20
Bydliště: Ostrava

Re: RC minimakety v Trnávce 2012

Příspěvek od discobolos » 18 zář 2012 19:22

No ono pár lidí u nás spát bude, přesněji ve Fryčovicích, v domku u mámy (můj rodný), a to z pátku na sobotu. Chystají se na to kluci z Ústí a Míša Vosika s dcerou. Původně byl v plánu ještě Standa Černý resp. Martin Huk. Standa ale zrušil letový park na Drnci, Martin se domluvil s Tondou, že jej nabere "na půl cestě" v Hranicích n.M v sobotu ráno. Ještě je ve hře Petr Faitl, ale tam se to teprve vyjasňuje. Máme v plánu posedět v pátek v pergole s něčím dobrým k zakousnutí. Bohužel ubytovací kapacita je tak do 6 lidí (a to se musí připravit na trošku stísněnější podmínky).
Přespat se ale dá ve Fryčovicích, jak místní říkají "U maďara" - http://www.penzionfrycovice.cz/, ale je to trochu dražší.
Další možnost je přespat v Brušperku (sousední městečko, na letiště stejně daleko, cca tak 6km) - http://www.ubytovani.atlasceska.cz/hote ... -brusperk/

Dvoudenní soutěž zatím neplánuji, to by muselo přijet více lidí. I tak se mi vyskytly jakési organizační problémy. Ve stejném termínu jsou v Mošnově Dny NATO a půlka časoměřičů se mi omluvila, že budou tam.
Navíc se je problém se zajištěním ping pongového stolu. Zatím mám náhradu dva stoly 70x200 cm, bohužel mají kulaté hrany, takže pokud je dáme k sobě na šířku, bude spoj fungovat jako koleje :lol: :lol: :lol:.
Mohl bych mít i tři, ale když je dáme za sebe i na délku je tam onen problém zase.
Dušan
0

Antonín Alfery
Reakce: 54
Příspěvky: 484
Registrován: 06 úno 2010 21:05
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: RC minimakety v Trnávce 2012

Příspěvek od Antonín Alfery » 18 zář 2012 20:27

Durofol nebo cokoliv podobného + samotlapka (je-li radius rozumný, samotlapka bude stačit) - horší než D1 to určitě nebude...

Dny NATO - snad nezapomenu dalekohled, B-52 naživo není příliš častý zjev.
0

Hugo
Reakce: 8
Příspěvky: 1498
Registrován: 05 úno 2010 12:34
Bydliště: Praha

Re: RC minimakety v Trnávce 2012

Příspěvek od Hugo » 18 zář 2012 21:05

Pánové, začínám se těšit, počasí nepočasí, vypadá to na dobrou sešlost :-).
0

discobolos
Reakce: 14
Příspěvky: 1466
Registrován: 09 úno 2010 19:20
Bydliště: Ostrava

Re: RC minimakety v Trnávce 2012

Příspěvek od discobolos » 20 zář 2012 11:05

Předpověď na Feldově linku se pomalu lepší, v Ostravě dokonce vysvitlo sluníčko :) .
Snad to v sobotu bude jako obvykle ...
0

Lubomir Koutny
Reakce: 31
Příspěvky: 2402
Registrován: 04 pro 2010 17:44
Bydliště: Brno

Re: RC minimakety v Trnávce 2012

Příspěvek od Lubomir Koutny » 20 zář 2012 21:44

Naděje umírá poslední, ale Dušanovo nadšení nad počasím na sobotu jaksi nesdílím a svůj názor jsem tak trochu napsal i v mailu :
Hošové ,
tak čumím na windguru a vidím v sobotu jak Hlučín, tak Rožnov 4-6 m/s nárazy ještě více. V neděli pak 1-2 m/s takže jsem měl pravdu, ale je mi to platné jako mrtvému kabát. Rozhodla vůle lidu prezentovaná Vosikou, Fajtlem, Hukem... Dnes jsme byli s bažanty na Medlánkách zalétávat jejich nové P-30 a s Jirkou Doleželem, který zalétával zcela novou dvacetinku Ikaros Kurir, na rozdíl od té první, co hned létala sama, s tou novou jsou dost problémy již při vánku 2 m/s. Nicméně Jirka chce jet s námi do Trnávky. Petře, jak to vidíš ty ? Pojedeš ? Předpokládám, že Pavel pojede v každém případě - jako bodovač a RC pilot. Můžete mi hoši napsat, zda jedete ? Pavle předpokládám, že mne vyzvedneš v sobotu ráno v 6 hodin. Ještě to pak upřesníme telefonem.
Luboš
0
Naposledy upravil(a) Lubomir Koutny dne 20 zář 2012 22:30, celkem upraveno 1 x.

Steve
Reakce: 40
Příspěvky: 1226
Registrován: 11 úno 2010 20:18
Bydliště: Napajedla

Re: RC minimakety v Trnávce 2012

Příspěvek od Steve » 20 zář 2012 22:04

Ahoj Dušane.
Vzhledem ke změnám (Michael) to vypadá na příjezd až v sobotu, takže se zřejmě nebudu moci zúčastnit pátečního pokecu...no co už. Ještě ale nehážu flintu do jetele ;)
Tohle vlákno je určeno pro RC, ale myslím, že vzhledem k předchozím příspěvkům je to jedno a bude lépe řešit Trnávku jen zde.
Přijedu bez ohledu na nějaké dálniční známky či co, na Trnávku vedou všechny cesty :D
No a počasí? Když bude horší, pokecáme, trošku potrápíme modely a zase se rozejdeme. Vždyť nejde o bednu, ne? ;)
A že zvítězila "vůle lidu"? To je snad v pořádku, nedej na výtky. Holt se to prakticky všem hodí v sobotu, ne každý může být všude a ne každý je vládcem svého času, známe to všichni ;)
Počasí se mění neustále, u nás dnes několikrát vysvitlo slunce, bylo prakticky jasno, pak zase větrno a pak přešlo několik přeháněk. Říct, jak přesně bude v sobotu není jednoduché ani dnes, a odhadovat to někdy o prázdninách je, samozřejmě, nesmysl. Třikrát ti to kouzelně vyšlo, což vůbec nechápu :shock: Nevidím důvod, proč se tím trápit tentokrát.
Mimochodem, máš ještě ten Kashmir?
0

Hugo
Reakce: 8
Příspěvky: 1498
Registrován: 05 úno 2010 12:34
Bydliště: Praha

Re: RC minimakety v Trnávce 2012

Příspěvek od Hugo » 20 zář 2012 22:13

Jasně, jedeme! Dušane, nedej se zviklat, ani odradit. A kdyby počasí opravdu nevyšlo, pokecáme. Navíc, vždycky se to pak dá svést na hochy z Prahy. :lol: :lol: :lol:
0

Lubomir Koutny
Reakce: 31
Příspěvky: 2402
Registrován: 04 pro 2010 17:44
Bydliště: Brno

Re: RC minimakety v Trnávce 2012

Příspěvek od Lubomir Koutny » 20 zář 2012 22:37

Hoši, já to beru. Když nic, tak to bude diskusní fórum bez klávesnice. Pokud by snad padaly trakaře, tak se budu muset omluvit, že jsem vás chtěl přemluvit až na tu neděli...
0

Odpovědět