Drahošovy minimakety

Diskuze k minimaketářským soutěžím, setkáním a akcím

Moderátoři: Jiří Doležel, Pavel Stráník

Odpovědět
Lubomir Koutny
Reakce: 31
Příspěvky: 2402
Registrován: 04 pro 2010 17:44
Bydliště: Brno

Drahošovy minimakety

Příspěvek od Lubomir Koutny » 03 čer 2013 18:45

Drahošu zdravím Tě,
zároveň bych asi měl upozornit, že konec srpna a začátek září stojí počasí z pravidla také z prd, fouká to ze strnišť.....
Dvacet let většinou v tuto dobu dělá SAM 78 své celostátní, zpravidla to pořádně fouká. Ty by jsi mohl pamatovat Memoriály Jiřího Smoly v prvním víkendu v září, ténměř vždy to foukalo a často pršelo, další víkendy v září pak byly parádní - veletržní počasí babího léta...
Tak to je moje zkušenost
Luboš

---------- Původní zpráva ----------
Od: dvorak.dr@o2active.cz
Datum: 3. 6. 2013
Předmět: Minimakety 2013

Ahoj přátelé,

nevím, čím jsem naštval svatého Petra, ale počasí by sobotu u nás mělo stát za ... Oznamuji proto aspoň tímto způsobem, že minimakety se pokusím přeložit na konec srpna-začátek září, kdy bývá u nás docela pěkně.
Prosím proto někoho, kdo může uveřejnit na Minimaketách, aby do Rakovníka nejezdil (Roberte nebo Martine). Ještě jsem si nezřídil přístup (pokud bych si měl pamatovat hesla na všechny stránky, tak naplním sešit)

Dáda Dvořák

P.S. Nerozbijte zatím své soutěžní stroje.
0

Lubomir Koutny
Reakce: 31
Příspěvky: 2402
Registrován: 04 pro 2010 17:44
Bydliště: Brno

Re: Drahošovy minimakety

Příspěvek od Lubomir Koutny » 04 čer 2013 16:37

Honza Vodička na jiném místě píše, že bude hezky slabý vítr, teplo kolem 20 st. A má pravdu, windguru předpovídá jen velmi slabý vítr jak v sobotu, tak i v neděli. Ale pořadatelem je Dáda a ten to již odpískal !

Lubomir Koutny

Příspěvky: 587
Registrován: 04 pro 2010 17:44
Bydliště: Brno
0

Odpovědět