ANTIQUE WINGS - Karlův sklípek

Diskuze k minimaketářským soutěžím, setkáním a akcím

Moderátoři: Jiří Doležel, Pavel Stráník

Odpovědět
Gregovský
Reakce: 0
Příspěvky: 610
Registrován: 07 úno 2010 18:03
Bydliště: Praha

Re: ANTIQUE WINGS - Karlův sklípek

Příspěvek od Gregovský » 07 črc 2010 23:19

Osobně dám přednost raději chládku,šeru a orosenému.
0

martinf1b
Reakce: 0
Příspěvky: 15
Registrován: 08 úno 2010 12:39
Bydliště: Kladno

Re: ANTIQUE WINGS - Karlův sklípek

Příspěvek od martinf1b » 08 črc 2010 10:27

Ahoj,
v létě není nic lepšího než sedět ve sklepě s pivem :-).
Já bych měl dorazit.

M
0

Pepa
Reakce: 0
Příspěvky: 85
Registrován: 05 úno 2010 20:56
Bydliště: Jak kdy

Re: ANTIQUE WINGS - Karlův sklípek

Příspěvek od Pepa » 10 črc 2010 10:14

A je to tady, hlásí se Vám tajný informátor Pepa:
Včera jsem byl ve sklípku a fotil jsem a poslouchal jsem, ale fotky žádné nebudou, protože při jednom z mnoha výpadků elektřiny mi byl odcizen můj špionážní foťák s vysoce utajovaným materiálem, jsem zvědav, kde se asi tyto materiály vynoří... tipuju americké, nebo ruské modelářské fórum ;) No, ale i bez fotodokumentace vězte, že témat bylo dost: Martin Hartl přinesl nový plánek na Avii 21, další Martin staví pistacio Fly bi-baby, Radek je naspeedovanej do práce na plánkách a staví finského hornoplošníka, Michal dostal od Davida pár koleček, Martin našel na smeťáku modrý polsytyren, zase asi bude experimentovat, Štefan už má vyřešené mikro dmychadlo a jeho kámoš z Ameriky Joe na něj staví mikro Miga -15 (vydělte si rozměry běžného pistacia 2x a dostanete rozměry tý pidimušky Miga). Martin kul se Štefanem a nepřítomným Viktorem pikle o možné soutěži v říjnu v Říčanech. Shark přinesl kromě špalku teflonu taky časopis Volný let nově vydávaný v tištěné podobě Pepou Kubešem - všichni koukali kolik výborných informací v tom časopise je (neváhejte a objednávejte!!!). Martin přinesl plánek na legendárního F1G loudálka a tahal rozumy o výrobě vrtule na Sharkovi a Martinovi, který má, ne nadarmo přezdívku "f1b". Shark jeden vysochaný list z bloku balzy taky přinesl. Michal Křepelka, poté co vykoupil modelářskou prodejnu s barvami Gunze, si dal pěkně vypečený kuřecí steak obalovaný v bramborovém těstíčku bohatě obložený zeleninou a vydatně to zapíjel orosenou plzničkou. Ještě teď se mi sbíhají sliny. Míla staví svého prvního ořecha Albatrosa! David Paskevič má před dokončením předválečného trojplocha, vypadá impozantě. Jeden člověk, který pravidelně chodí, ale já vždy zapomenu jeho jméno, staví podle Radkova plánku dvacetinku Airco DH5 a Martin na něm ještě vyzvídal, jak dělá vyplétaná kolečka. Robert nepřijel. Asi píše reportáž z Teplického F4F - jsem zvědav, co napíše. U stolu se hodně mluvilo o tom, jak byla akce vydařená a jak se všichni těší na příští ročník. Nad statickým bodováním ale všichni kroutili hlavou. Já tam nebyl, takže nevím, ale příště tam asi pojedu, abyste měli reportáž co nejdřív. To je pro dnešek všechno, loučí se, sice bez foťáku, ale jinak spokojený, Váš tajný informátor Pepa.
0

discobolos
Reakce: 14
Příspěvky: 1466
Registrován: 09 úno 2010 19:20
Bydliště: Ostrava

Re: ANTIQUE WINGS - Karlův sklípek

Příspěvek od discobolos » 17 črc 2010 00:30

Osobně jsem tam nebyl, ale takhle nějak si představuju japonskou verzi Karlova sklípku. :lol:
D
Přílohy
20091206b.jpg
20091206b.jpg (137.48 KiB) Zobrazeno 5141 x
0

Hugo
Reakce: 8
Příspěvky: 1498
Registrován: 05 úno 2010 12:34
Bydliště: Praha

Re: ANTIQUE WINGS - Karlův sklípek

Příspěvek od Hugo » 17 črc 2010 13:07

Tak, tak :-)
0

Pepa
Reakce: 0
Příspěvky: 85
Registrován: 05 úno 2010 20:56
Bydliště: Jak kdy

Re: ANTIQUE WINGS - Karlův sklípek

Příspěvek od Pepa » 28 srp 2010 21:54

A je to tady, Hlásí se Vám Váš starý známý tajný informátor Pepa.
Oznamuji, že další z pravidelných setkání v Karlově sklípku bude v pátek 3. 9. 2010 od 16 hod. Pojďte společně spláchnout únavu z dovolených a naberte novou inspiraci pohledem na stavby svých kolegů minimaketářů. Doražte i Vy, kteří nic nestavíte, ale jste fandové. Na setkání se těší Váš Pepa.
0

Pepa
Reakce: 0
Příspěvky: 85
Registrován: 05 úno 2010 20:56
Bydliště: Jak kdy

Re: ANTIQUE WINGS - Karlův sklípek

Příspěvek od Pepa » 01 zář 2010 10:40

Aktualizace: právě jsem vyzvěděl, že se na páteční setkání v Karlově sklípku (3. 9.) dostaví i Manfred von Richthofen na svém trojplošníku - v papírové podobě. Jste srdečně zváni na setkání s ním. Váš Pepa.
0

Konopas
Reakce: 0
Příspěvky: 14
Registrován: 16 dub 2010 22:20
Bydliště: Beroun

Re: ANTIQUE WINGS - Karlův sklípek

Příspěvek od Konopas » 03 zář 2010 00:39

Ahoj Všichni. Pepa má pravdu. V pátek 3.9.2010 v Karlově sklípku bude uveden do prodeje již druhý plánek z SFA - models Golden Edition slavný Fokker Dr.I. v měřítku 1:20. Vydání je tentokrát doplněno dokonce o dva bonusy - Kulomety Spandau a přehled Německých ES létajících na DR.I včetně počtu sestřelů a dalších zajímavých informací. Na našich stránkách http://www.sfa-models.combude možné celý set objednat od příštího týdne. Pokud jste tedy nedočkavci, přijďte si v pátek do Karlova sklípku.
0

Pepa
Reakce: 0
Příspěvky: 85
Registrován: 05 úno 2010 20:56
Bydliště: Jak kdy

Re: ANTIQUE WINGS - Karlův sklípek

Příspěvek od Pepa » 27 zář 2010 17:01

A je to tady, hlásí se Váš tajný informátor Pepa. V pátek 1. 10. 2010 od 16 hod. se koná další přátelské setkání minimaketářů. Všichni jste zváni s modely či kostřičkami budoucích modelů, nebo si přijďte pro inspiraci. Váš Pepa
0

shark
Reakce: 4
Příspěvky: 708
Registrován: 20 úno 2010 20:39
Bydliště: Odolená Voda

Re: ANTIQUE WINGS - Karlův sklípek

Příspěvek od shark » 28 zář 2010 21:31

[img][img][/img][/img]
0
Naposledy upravil(a) shark dne 29 zář 2010 18:58, celkem upraveno 1 x.

Gregovský
Reakce: 0
Příspěvky: 610
Registrován: 07 úno 2010 18:03
Bydliště: Praha

Re: ANTIQUE WINGS - Karlův sklípek

Příspěvek od Gregovský » 28 zář 2010 22:02

Nechápu :?: :idea: :roll:
0

Pepa
Reakce: 0
Příspěvky: 85
Registrován: 05 úno 2010 20:56
Bydliště: Jak kdy

Re: ANTIQUE WINGS - Karlův sklípek

Příspěvek od Pepa » 02 lis 2010 19:35

A je to tady! Hlásím, že v pátek 12. 11. od 16h bude další setkání v tradičním Karlově sklípku. Všichni jste srdečně zváni s modely, nebo bez, s otázkami či radami. Pokud máte otázky ohledně stavby, přineste kostřičku a dostanete odpověď. Nestyďte se a přijďte. Váš tajný informátor Pepa
0

Odpovědět