Zimní stadion Mělník

Diskuze k minimaketářským soutěžím, setkáním a akcím

Moderátoři: Jiří Doležel, Pavel Stráník

shark
Reakce: 4
Příspěvky: 708
Registrován: 20 úno 2010 20:39
Bydliště: Odolená Voda

Zimní stadion Mělník

Příspěvek od shark » 19 čer 2014 20:58

Dovolím si sem překopírovat zprávu od Pepy Kubeše:

Trening v Mělníku
Dnes jsme s Jindrou Rollerem odzkoušeli létání na zimním stadionu v Mělníku. Výška 14 metrů, klenutý strop. Halu si můžete prohlédnout zde:
http://www.virtualni-prohlidky360.cz/cz ... izeni-meln ...
Létání až po stropě celkem v pohodě. Pro příští rok možnost konání soutěží, MČR, příprava repre s F1D.
Letos začínají ledovat již 3.7., ale ještě 26.6. je domluvena možnost treningového létání od 9 do 16 hodin. Kdo jste z okolí a máte možnost, přijďte
0

shark
Reakce: 4
Příspěvky: 708
Registrován: 20 úno 2010 20:39
Bydliště: Odolená Voda

Re: Zimní stadion Mělník

Příspěvek od shark » 19 čer 2014 21:54

0

shark
Reakce: 4
Příspěvky: 708
Registrován: 20 úno 2010 20:39
Bydliště: Odolená Voda

Re: Zimní stadion Mělník

Příspěvek od shark » 26 čer 2014 21:45

Tak si odpovím sám sobě:

http://www.mojehobby.cz/diskuze/strom2. ... ec=1441827

Hala vypadá velmi pěkně, pro Hochy z Prahy, ale i Roudnice :D je to dost blízko, určitě by se tu příští rok dala nějaká pěkná akce zorganizovat.
0

Hugo
Reakce: 8
Příspěvky: 1498
Registrován: 05 úno 2010 12:34
Bydliště: Praha

Re: Zimní stadion Mělník

Příspěvek od Hugo » 27 čer 2014 01:55

Nebylo by více informací? Cena/hodina, vlhkost... (třeba stadion Černošice je z hlediska vlhkosti pro naše modely nepoužitelný - zkoušeno několikrát). atd. M.
0

shark
Reakce: 4
Příspěvky: 708
Registrován: 20 úno 2010 20:39
Bydliště: Odolená Voda

Re: Zimní stadion Mělník

Příspěvek od shark » 27 čer 2014 07:04

Podle času Tvých příspěvků asi koukáš na fotbal, ne, Martine? :D

To o Černošicích jsem nevěděl... nelítáš to, nevíš! :lol: Takže historickou Pé-trojku potaženou kondenzátorákem tam nebrat?

Poptám se na podrobnosti okolo Mělníka Pepy, bylo by to tedy až ten příští rok, tak je čas. On tam plánuje i MČR Pé-trojek a určitě by šlo dohodnout nějakou multiakci.
0

Hugo
Reakce: 8
Příspěvky: 1498
Registrován: 05 úno 2010 12:34
Bydliště: Praha

Re: Zimní stadion Mělník

Příspěvek od Hugo » 27 čer 2014 10:07

No, včera (dneska) jsem to kapánek přetáh :-).
Do černošic, s ničím co je potaženo papírem, nesmíš! Dokonce i potah, co mám přilepený na křídlech na polystyrenového ořecha Ki-43, se natáhl vlhkem a krabatěl :-). U éra s balzovou konstrukcí a potahem papírem jde veškeré nastavení během hodiny do háje...
U pokojáků jedině folie! Je tam taková vlhkost, že dokonce ani floorbalisti, kteří šli v r. 2013 po nás, tam bez 2 hodiny puštěné odlučovačky vlhkosti nemohli hrát... tak si to nějak přeber :-). Je to jako lítání v tropickém pralese. M.
0

lekvar
Reakce: 0
Příspěvky: 94
Registrován: 13 úno 2010 17:53
Bydliště: Klecany

Re: Zimní stadion Mělník

Příspěvek od lekvar » 27 čer 2014 10:31

Ahoj,
Myslim ze Adam s Kubesom uz jedna (viz e-mail) a mozno sa opeat dockame tradicnej F4F 2015 na zimnom stadione, ako to pozname z Teplic

Ahoj,
Dostal som ponuku od Jozefa Kubesa pripojit sa s maketami k Indoor 2015 – MCR P3 12-14/06/2015 piatok trenink – sobota sutaz MCR – P3 a v nedelu 14/6/2015 F4F 2015 makety

Hala
http://www.virtualni-prohlidky360.cz/cz ... ni-melnik/
zimny stadion – vyska 14m - klenuty strop

skuste o tom porozmyslat a ak by bol o to zaujem dam vediet Kubesovi nech nam to podrzi /inac to ponukne dalej Uckarom /

Je tu moznost skusit halu este tento rok a to 26.6.2014 9-16.00 je tam trenink /Kubes / - hala sa zacina ladovat 7.3.

Adam
0

Pavel Stráník
Reakce: 33
Příspěvky: 1179
Registrován: 28 pro 2009 22:46
Bydliště: Brno

Re: Zimní stadion Mělník

Příspěvek od Pavel Stráník » 27 čer 2014 11:19

Pokud by byla pravda ta neděle vyčleněná pro halové makety, proč ne. Ale jinak mám se soutěžemi spolu s "blanokřídlými" halovými kategoriemi jen ty nejhorší zkušenosti. Hnát se přes půl republiky aby pak tam na člověka hleděli jako na nežádoucího vetřelce který jim neodpustitelně víří vzduch a kterého odseparují někam do rohu tělocvičny a na soutěžní lety pro makety se skřípotem zubů vyčlení pár desítek minut - to si klidně nechám ujít, už jsem si to nejednou zažil :evil:
0

lekvar
Reakce: 0
Příspěvky: 94
Registrován: 13 úno 2010 17:53
Bydliště: Klecany

Re: Zimní stadion Mělník

Příspěvek od lekvar » 27 čer 2014 14:07

Je to tak Pavle, hala v nedelu by bola vyhradena iba pre makety.
v.
0

Hugo
Reakce: 8
Příspěvky: 1498
Registrován: 05 úno 2010 12:34
Bydliště: Praha

Re: Zimní stadion Mělník

Příspěvek od Hugo » 27 čer 2014 15:19

Viktore,
1) hala vypadá pěkně, hlavně velikost a strop je lákavý. Pokud tam není vlhko a pokud bude neděle jen na makety, je to dobré.

2) novinkou pro mne je, že by se případně mohlo F4IN 2015 konat jinde než v Pelhřimově. Pokud je mi známo, poslední 4 ročníky jsem organizoval já za vydatné pomoci Roberta a počítám s tím, že tomu tak bude i v roce 2015, v termínu jako tradičně, předposlední neděli v červnu.
Nebo je to jinak? Nikde není samozřejmě psáno, že to musím nutně organizovat zase já a že se F4IN musí nutně odehrávat v Pelhřimově. V tuto chvíli to tak ale je. Pokud by to mělo být jinak, očekával bych nějaké jednání.

Když jsem přebíral organizaci F4IN, tak moje idea byla, aby se tato soutěž stala místem dostupným pro všechny - tedy zhruba v polovině cesty Praha/Brno, resp. Brno/Praha - což je Pelhřimov. Ale poslední F4IN 2014 ukázalo, že na tom asi tolik nezáleží, jak ze strany soutěžících, tak ze strany diváků. Kdo chce na akci přijet, tak přijede i z velké dálky. A kdo nechce přijet, tak nepřijede, ani když má možnost odvozu a zadarmo.

Závěr:
1) důležité je, aby se F4IN 2015 konalo.
2) pokud by se mělo F4IN odehrávat jinde a v jiné režii, tak by bylo třeba to opravdu dohodnout co nejdříve, abychom mohli připravovat éra šitá na míru velikosti haly.
Martin
0

lekvar
Reakce: 0
Příspěvky: 94
Registrován: 13 úno 2010 17:53
Bydliště: Klecany

Re: Zimní stadion Mělník

Příspěvek od lekvar » 27 čer 2014 16:43

Martin,
1. Kubes je na Slovensku vrati sa buduci tyzden, dozvieme sa viac /vlhkost/ zatial si halu chvalil - viz mojehobby.cz
2. Zamerne som napisal F4F nie F4IN, aby bolo jasne na aku tradiciu chceme naviazat /zimny stadion/ - kazdopadne dve sutaze po sebe INDOOR a F4F tu uz boli a co sme na INDOOR chodili, vzdy sme si to pochvalovali, ako skvely trenink pred F4F /dnes F4IN/.
Pokial bude o tuto halu medzi nami zaujem, postaram sa o to, aby sme si tu nedelu zalietali a je jedno ci sa to vola F4F / F4IN / INDOOR 2015
KONECNE JE TU ZAS JEDEN ZIMNY STADION !
Ahoj
;)
0

Hugo
Reakce: 8
Příspěvky: 1498
Registrován: 05 úno 2010 12:34
Bydliště: Praha

Re: Zimní stadion Mělník

Příspěvek od Hugo » 27 čer 2014 17:13

Tu hrátku s názvem jsem pochopil :-). F4F = F4IN (stejný termín, stejné kategorie, jen jiný realizační tým). Reálně jde o identickou akci. Já se tomu Viktore nebráním, že byste s Adamem zase převzali otěže pořádání soutěže, jen jsem tím překvapený, že by to najednou mělo být a o ničem nevím a dozvídám se to až tady z fóra.

Pořádat dvě stejné soutěže za sebou je ale, podle mne, v současných podmínkách, nesmysl. Máš pravdu, že INDOOR tady před Teplicema vždy byl, ale prakticky tam soutěžili jen haloví letci co mají doma starý ořechy a Ty s Adamem, takže to byl opravdu jen trénink na F4F. Podle mě je potřeba se domluvit a nerozmělňovat to. Já za sebe si dovedu představit F4IN jak v Mělníku (ve Vaší režii), tak v Pelhřimově (asi v mé a Robertově režii).
Martin
0

Odpovědět