Nanzan na desce

Diskuze k minimaketářským soutěžím, setkáním a akcím

Moderátoři: Jiří Doležel, Pavel Stráník

JardaF
Reakce: 2
Příspěvky: 67
Registrován: 27 čer 2011 14:04
Bydliště: Praha

Re: Nanzan na desce

Příspěvek od JardaF » 21 črc 2014 13:49

Aniž se chci někoho dotknout - respektive se nikoho nechci dotknout - bylo to jen konstatování holé skutečnosti. Mluvím tady o minimakety.cz, ne o zdejším diskuzním foru, které docela žije. O to větší škoda mi přijde, že minimakety.cz skomírají. A dva příspěvky za sedm měsíců se ničím jiným než stavem "těsně před smrtí" nazvat nedají. Minimakety.cz měly super rozjezd a je tam spousta skvělých, ale pohříchu nedotažených, věcí. Přitom lidí ochotných psát na forum je docela dost, tak proč nepíšete taky pro minimakety.cz? Zrovna seriál pana Tompinkse volá po dokončení....
Nicméně pokud zdejší komunitě více vyhovuje fórum, klidně. Jen mě osobně mrzí takovýhle konec tak hezky rozjetého serveru.
0

Vyvel
Reakce: 2
Příspěvky: 358
Registrován: 05 úno 2010 21:59
Bydliště: Říčany u Brna

Re: Nanzan na desce

Příspěvek od Vyvel » 22 črc 2014 09:13

Hugo píše: ...dokonce mám, až na jeden odstavec, napsaný report a fotky i videa taky už mám připravený, ale nějak se k tomu nemohu dokopat to dokončit. .
No a to je právě k čemu jsem se vyjadřoval. Ono je docela jednoduché napsat příspěvek do fóra ale s reportáží z jakékoliv akce už to tak jednoduché není. Osobně si cením každého, kdo to zvládne. Ono napsat něco tak aby to něco říkalo bez zbytečného balastu je docela umění. Kdysi se tady například řešilo, že některé postupy uvedené v různých tématech na fóru by se daly extrahovat jako samostatné články do rubriky Jak na..., bohužel nejsou člověkohodiny. Nabízela by se tady možnost rozšířit počet administrátorů, jen mám obavy aby tu pak nezavládla naprostá anarchie. Podle mě, jestli má web k něčemu vypadat, tak musí mít jednoho člověka pro finální úpravy příspěvků.
0

Lubomir Koutny
Reakce: 31
Příspěvky: 2402
Registrován: 04 pro 2010 17:44
Bydliště: Brno

Re: Nanzan na desce

Příspěvek od Lubomir Koutny » 22 črc 2014 09:29

Myslím Pavle, že se ti podařilo vystihnout podstatu problému. Ono není složité v návalu prvních dojmů a emocí napsat reportáž tak nějak jen z vlastního pohledu.
Jenže po čase, když dostanu výsledkovky, tak někdy musím své prvotní dojmy korigovat, jinak by to nebylo objektivní. Ještě náročnější pak je docílit jistý odstup, který umožní čtenáři, který na akci nebyl, aby se dobře orientoval. To jsem v důchodu a mám relativně dost volného času, horší je to u lidí, co chodí do práce, mají rodinu a jiné povinnosti.
To, že naše stránky musí mít jen jednoho šéfa, to je snad většině jasné. Jinak by to opravdu byla abarchie. Jiný problém je, že nyní se mi nedaří k příspěvku přilepit hned 3 fotografie, ale musím tam dávat každou zvlášť, možná někde dělám chybu...
0

Lubomir Koutny
Reakce: 31
Příspěvky: 2402
Registrován: 04 pro 2010 17:44
Bydliště: Brno

Re: Nanzan na desce

Příspěvek od Lubomir Koutny » 22 črc 2014 13:34

Možná jsem trochu neskromný, ale docela bych rád konečně uvítal, třeba jen úplně stručnou informaci, v jakém náhradním termínu se bude konat soutěž dvacetinek v Panenském Týnci, nebo zda to pořadatel již úplně vzdal....
0

Odpovědět