Memoriál Rudolfa Drnce 2016

Diskuze k minimaketářským soutěžím, setkáním a akcím

Moderátoři: Jiří Doležel, Pavel Stráník

Lubomir Koutny
Reakce: 31
Příspěvky: 2402
Registrován: 04 pro 2010 17:44
Bydliště: Brno

Re: Memoriál Rudolfa Drnce 2016

Příspěvek od Lubomir Koutny » 28 zář 2016 20:14

Adame děkuji Ti za jasné vyjádření Tvého názoru na mou minimaketu Mr. Smoothie. Ano byl jsi slušný a myslím, že to také mohu říci o své osobě.
Upřímně se těším, že Ty nám předvedeš, jak má tento typ jako dvacetinka vypadat, takže na OPENSCALE 2016 bychom mohli vidět Mr. Smoothie made in Adam Jakeš.
A nyní mi dovol také pár upřimných slov. Nemíním se bavit o kvalitě stavby ani barev i když se tímto snažíš kalit vodu. Jediné, co mne zajímalo, byla úplnost barevného provedení a proč za tuto jste mi strhli 4 body, když je podle mne uplné. O kvalitě provedení těch písmen se nemíním bavit, to je jiná položka o to bys Ty, jako bodovač měl vědět !
0

Vyvel
Reakce: 2
Příspěvky: 358
Registrován: 05 úno 2010 21:59
Bydliště: Říčany u Brna

Re: Memoriál Rudolfa Drnce 2016

Příspěvek od Vyvel » 29 zář 2016 10:12

Nářky a stížnosti nad bodování byly, jsou a nevěřím tomu, že v budoucnu nebudou. Jen si říkám, že to navrhované hodnocení u každé položky 0-10 je krokem správným směrem. Podle mě to zajistí lepší srovnání jednotlivých modelů a dočkáme se i toho zde na různých místech tolikrát zmiňovaného zachování relací mezi jednotlivými modely. Touhle jednotnou stupnicí to jde, podle mě, velice jednoduše zajistit. Bodování bylo, je a bude vždy věcí subjektivní ovlivněné řadou faktorů, které jako soutěžící nemohu ovlivnit. Současný Sportovní řád zná jedinou možnost opravy a to podáním protestu ihned při soutěži. Tady to tlachání s křížkem po funuse už je opravdu jenom mlácením prázdné slámy.
0

Odpovědět