Rakovník - SFA CUP - 4. 6. 2016

Diskuze k minimaketářským soutěžím, setkáním a akcím

Moderátoři: Jiří Doležel, Pavel Stráník

Odpovědět
Hugo
Reakce: 8
Příspěvky: 1498
Registrován: 05 úno 2010 12:34
Bydliště: Praha

Rakovník - SFA CUP - 4. 6. 2016

Příspěvek od Hugo » 14 dub 2016 07:24

Petr mne poprosil, abych vyvěsil tuto akci:

SFA CUP - 4.červen 2016

Tak jako v minulých letech, plánujeme pořádat i letos v Rakovníku SFA CUP. I tentokrát jsme, jako v minulém roce, zvolili společný model z našeho plánku. Volba padla na FLY BABY.
http://www.sfa-models.com/flybaby.html
Malé líbivé letadlo, které si každý z Vás může postavit v jakémkoliv měřítku a v jakémkoliv existujícím zbarvení. Jediné omezení je, že musí být postaveno podle našeho plánku. V minulém roce jsme všem, kdo se rozhodli účastnit, zaslali plánek zdarma. Do Rakovníka se však vydalo jen málo z přihlášených modelářů. Z toho důvodu letos plánky zdarma rozesílat nebudeme, ale účastníky odměníme jinou formou až přímo v Rakovníku. Doufáme, že se nás letos sejde v Rakovníku alespoň tolik jako vloni.
Těšíme se na Vás, Petr Konopásek
0

Konopas
Reakce: 0
Příspěvky: 14
Registrován: 16 dub 2010 22:20
Bydliště: Beroun

Re: Rakovník - SFA CUP - 4. 6. 2016

Příspěvek od Konopas » 18 kvě 2016 10:00

Ahoj Všichni,
rádi bychom Vám připomněli, že se blíží Rakovník. Doufáme, že se tam sejdeme, poklábosíme a zalétáme si v přátelské pohodě, jak je tomu již mnoho let. Na letošek jak víte byla vyhlášena společným modelem Fly Baby dle našeho plánku. Vzhledem k tomu, že si nejsme jisti, kolik z Vás ji letos opravdu postaví, rozhodli jsme se motivovat i ty, kteří by třeba kvůli tomu, že model Fly Baby nemají do Rakovníka nedorazili. Každý kdo přijede bude mít svůj model bejbyny, se kterým se SFA Cupu může zúčastnit :-) Tak neváhejte, vezměte jakékoliv své modely a přijeďte si volně zalétat a setkat se s kamarády. Těšíme se na Vás.
Za SFA Petr Konopásek

Další informace na http://www.sfa-models.com
0

Honza Drážek
Reakce: 0
Příspěvky: 537
Registrován: 25 úno 2011 21:12
Bydliště: Mnichovice

Re: Rakovník - SFA CUP - 4. 6. 2016

Příspěvek od Honza Drážek » 01 črc 2016 15:13

0

Uživatelský avatar
Ivan Horníček
Reakce: 92
Příspěvky: 630
Registrován: 20 bře 2015 23:39
Bydliště: Postřelmov

Re: Rakovník - SFA CUP - 4. 6. 2016

Příspěvek od Ivan Horníček » 01 črc 2016 20:38

Když tady čtu tu povedenou reportáž a koukám na skvělé fotky, napadá mě hrozná myšlenka. Tato akce je už tak velká jako Openscale. Doufám, že modelářům nebude stačit účast ve svém regionu na jedné větší soutěži a na tu druhou už nebudou jezdit. Byla by to škoda. Na Medlánkách mi bylo líto, že nepřijelo hodně kamarádů. Zároveň ale by měl být Rakovník pro nášince výzva. Taky se možná těší na kamoše.
0

Lubomir Koutny
Reakce: 31
Příspěvky: 2402
Registrován: 04 pro 2010 17:44
Bydliště: Brno

Re: Rakovník - SFA CUP - 4. 6. 2016

Příspěvek od Lubomir Koutny » 05 črc 2016 08:29

Ivane máš naprostou pravdu. Letos jsem se chtěl do Rakovníku vypravit, ale nakonec jsem v tom termínu byl mimo ČR, škoda snad mi to příští rok lépe vyjde.
0

Odpovědět