Vykázání z fóra administrátorem

Diskuze o tomto diskuzním fóru, o webu minimakety.cz a technicko-organizační připomínky obecně

Moderátoři: Jiří Doležel, Pavel Stráník

Hugo
Reakce: 8
Příspěvky: 1498
Registrován: 05 úno 2010 12:34
Bydliště: Praha

Vykázání z fóra administrátorem

Příspěvek od Hugo » 10 bře 2015 22:29

Právě jsem se dozvěděl, že Ondra Krucký má dočasně zablokovaný přístup na toto fórum. Jako důvod je napsáno: "BAN za porušení pravidel působení na DF". Předpokládám, že jediný, kdo to může udělat, je administrátor těchto stránek. Mám dotaz na admina: má to nějaký racionální důvod? Nebo je to jen šikana? Díky za odpověď. Martin Huk
0

Uživatelský avatar
Jirka Alfery
Reakce: 2
Příspěvky: 36
Registrován: 22 zář 2012 19:13
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Vykázání z fóra administrátorem

Příspěvek od Jirka Alfery » 11 bře 2015 17:54

0

Gregovský
Reakce: 0
Příspěvky: 610
Registrován: 07 úno 2010 18:03
Bydliště: Praha

Re: Vykázání z fóra administrátorem

Příspěvek od Gregovský » 11 bře 2015 18:31

Jo, jo, to by mě zajímalo co by tu ještě ohavnějšího musel napsat Koutný, aby byl vykázán z DF. Vzhledem k tomu, že už zde nakydal tolik špíny a pořád nic. Ten je nezničitelný.
0

Vlastik
Reakce: 0
Příspěvky: 187
Registrován: 14 úno 2010 12:02
Bydliště: Tišnov

Re: Vykázání z fóra administrátorem

Příspěvek od Vlastik » 11 bře 2015 20:19

No jo no. Pokud by někteří jedínci nežádali mázání cizích příspěvků, a Pavel nemazal,tak jste si mohli udělat vlastní názor.
0

Gregovský
Reakce: 0
Příspěvky: 610
Registrován: 07 úno 2010 18:03
Bydliště: Praha

Re: Vykázání z fóra administrátorem

Příspěvek od Gregovský » 11 bře 2015 20:29

Myslíš tím třeba Koutného příspěvek o dámě co podržela každému? Neumím si představit, že by to zde bylo nesmazané dodnes.
0

Vlastik
Reakce: 0
Příspěvky: 187
Registrován: 14 úno 2010 12:02
Bydliště: Tišnov

Re: Vykázání z fóra administrátorem

Příspěvek od Vlastik » 11 bře 2015 20:58

A proč by to zde nemohlo zůstat? Každý si může udělat názor na ostatní podle toho co a jak kdo píše. No a potom třeba nemusím na nějaké komentáře vůbec reagovat. Jedno pořekadlo říká že čím víc se ho.no maže,tím víc smrdí. A stejně to funguje v diskuzi,čím víc se do něčeho reje, tím je to horší.
0

Gregovský
Reakce: 0
Příspěvky: 610
Registrován: 07 úno 2010 18:03
Bydliště: Praha

Re: Vykázání z fóra administrátorem

Příspěvek od Gregovský » 11 bře 2015 21:05

Třeba protože to jako příběh patří spíše na jiné stránky a protože sem chodí nezletilci modeláři. Nechceš mě tvrdit, že to sem patří a vše vtom příspěvku bylo v pořádku Mě to teda přišlo perverzní a nechutné?
0

dumix
Reakce: 8
Příspěvky: 71
Registrován: 31 led 2011 19:15
Bydliště: Nové Mesto n/Váhom, SK

Re: Vykázání z fóra administrátorem

Příspěvek od dumix » 11 bře 2015 21:23

Vrátme sa na začiatok.Je smutné, že túto ďalšiu zbytočnú diskusiu,vyvolal príspevok o forme "sponzoringu" mládeže. Kto má s týmto problém, pravdepodobne nikdy s detmi nepracoval, nezažil atmosféru práce v krúžku,neabsolvoval spoločné súťaže v rámci celej republiky...Ja som mal to šťastie...Asi to v dnešnej dobe už nie je možné, ale mali by sme využit každú príležitost motivovat mladých k tomuto krásnemu koníčku.
0

Robert Pajas
Reakce: 37
Příspěvky: 790
Registrován: 07 úno 2010 12:47
Bydliště: Praha

Re: Vykázání z fóra administrátorem

Příspěvek od Robert Pajas » 11 bře 2015 21:51

Nestihl jsem přesně zachytit ohnisko požárku, ale již tušiti, že takový BAN (nebo jak to řikáte) pěkně zabírá. Navrhuji dokonce používat putovní měsíční BAN vržený losem - každý měsíc by dle nějakého náhodného každému přístupného klíče (např. dle sportky) byl jeden uživatel vyřazen z fóra. Měl by pak klid na práci, na letadýlka, vládl by sám sobě, pěkně by si mohl připravit své příspěvky, popřemýšlet, kam je šoupne, rozmyslel by si perfektně vedený útok proti jinému účastníkovi, zkrátka... Byl by to takový jeho BANÁT. (Případně "dvojbanát", "trojbanát" atp. - bohyně Fortuna je totiž dost škodolibá.)
0

Hugo
Reakce: 8
Příspěvky: 1498
Registrován: 05 úno 2010 12:34
Bydliště: Praha

Re: Vykázání z fóra administrátorem

Příspěvek od Hugo » 11 bře 2015 21:52

Dumixi, začátek problémů minimaket v Čechách a na Moravě přesahuje časový rámec, ve kterém se pohybuje tento web, ale o tom by mohli vyprávět jiní pamětníci... Co se týká mého příspěvku, na který asi narážíš ohledně mé kritiky sponzoringu Openscale, tak podle mého názoru o sponzoring nejde. Dokonce o něj primárně nejde ani v příspěvku pana Koutného, který zůstal nesmazán. Jde v něm především o etiku. Na to jsem taky reagoval. Sponzoring je podružná věc.

Ale toto vlákno jsem založil s jedním konkrétním dotazem na admina a věřím že se dočkám odpovědi. ;) Pokud má mít adminovo jednání logiku, pak by musel udělit BAN kromě Ondry K. i mně, Dumixovi, Koutnému i Vlastíkovi, což se nestalo. Takže jsem z toho jelen. :roll: :roll: Nebo je to jako píše Robert? To by pak logiku mělo. MH
0

dumix
Reakce: 8
Příspěvky: 71
Registrován: 31 led 2011 19:15
Bydliště: Nové Mesto n/Váhom, SK

Re: Vykázání z fóra administrátorem

Příspěvek od dumix » 11 bře 2015 22:55

O takúto debatu vážne nemám záujem, preto si udelujem súkromný BAN
0

Lubomir Koutny
Reakce: 31
Příspěvky: 2402
Registrován: 04 pro 2010 17:44
Bydliště: Brno

Re: Vykázání z fóra administrátorem

Příspěvek od Lubomir Koutny » 12 bře 2015 09:31

Doporučuji panu Gregovskému, aby si uvědomil o čem toto vlákno vlastně je : zajištěni OPENSCALE 2015
Pokud se mu jedná o etiku a slušnost jednotlivých příspěvků k tomuto tématu příslušných, pak by si měl vyžádat od Pavla všechny, tedy i ty smazané, pečlivě je přečíst a pak teprve psát svá moudra. Pak by třeba pochopil, kdo o tématu psal korektně a slušně a kdo si neodpustil své obvyklé invektivy !

Pokud šlo o zcela jiné vlákno a mé upřesnění nesprávného označení, kdo to drží dvacetinku D.H. 2 Dušana Sedlára, pak jsem nejslušnějším možným způsobem vyjádřil to, co o ní (jako o bývalé přítelkyni) říkal Dolfi, když jsme o dovolené byli na Slunečném pobřeží, moje bývalá žena by mohla potvrdit, že se jedná o citaci Dolfiho slov (ta dáma donesla domů kapavku a Dolfi ji pak vyhodil). Ale chápu, že citlivější jedinci mohli být tímto dotčeni a Pavel toto právem smazal.

Nevím co bylo proti etice, pokud jsem za dlouholetou spolupráci na závěr její funkce dal starostce jako pozornost svůj model. Naopak já bych si třeba mohl myslet, že je netické dávat na stránky zdejšího DF reklamu výrobků své firmy !!!
0

Zamčeno