Happyend

Diskuze k minimaketářským soutěžím, setkáním a akcím

Moderátoři: Pavel Stráník, Jiří Doležel

Odpovědět
Lubomir Koutny
Reakce: 12

Happyend

Příspěvek od Lubomir Koutny » 10 říj 2019 21:15

Vážení kamarádi,
po Mertově memoriálu Jano Kuchta navrhl, že by bylo prima udělat si hezké nesoutěžní polétání na Medlánkách.
Souhlasil jsem a čekal, až poklidí kukuřici kolem letiště, ale toho se hned tak člověk nedočká. Jano proto navrhoval tento víkend, kdy má být teplo, jenže ono to má také foukat (převážně jihovýchod), takže to se nehodí. Navrhl jsem středu, nebo čtvrtek. On reagoval : Sobotu teda rušíme? Ak áno, pôjdem na chalupu. Keďže má fúkať, tak to stráca zmysel. Skús to naplánovať na niektorý vhodný deñ budúceho týždňa. Jano
Takže je to naplánováno na středu dopoledne od 9 30, to má být bezvětří, nebo jen velmi slabý severozápadní vítr 1-2 m/s.
Takže se těším na přátelské polétání pro důchodce není všední den snad žádný problém, ale třeba se může uvolnit i někdo z mladších.
0

Lubomir Koutny
Reakce: 12

Re: Happyend

Příspěvek od Lubomir Koutny » 11 říj 2019 10:04

Psal mi Ivoš, že ve středu mají v rodině naplánovanou návštěvu a také podle nové předpovědi má přes Brno přecházet studená fronta.
Takže to řeším : Ivo, máš naprosto pravdu, ta předpověď na FORECA i Windguru se velice změnila, středa padá, zatím se zdá, že by to mohl být pátek, ale hin sa ukáže. Takže upřesníme asi ve středu, nebo ve čtvrtek.
Luboš
0

Odpovědět